Новини

Свято розуму й таланту 

 18 січня у нашій школі відбулося Свято розуму і таланту, на якому за традицією підбивали підсумки добрих спав, значних подій і досягнень, що відбулися минулого року. Тому в цей день ми вшановували розумників і розумниць, які брали участь у ІІ(міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, мовних і літературних конкурсах імені Петра Яцика і Тараса Шевченка, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН і стали кращими в місті, а отже й прославили рідну школу.
Відкрив свято директор школи Кириченко О.В., який сказав, що у 2017 році учні нашої школи вибороли 45 призових місць на міському етапі олімпіад з навчальних предметів, 5 місць в мовно-літературних конкурсах і 5 учнів стали призерами конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Наша школа по кількості переможців олімпіад посіла І місце серед загальноосвітніх шкіл міста!
 На святі були присутні поважні гості: Чухно Зінаїда Іванівна, методист управління освіти Шосткинської міської ради та Ляшенко Інна Петрівна, директор Шосткинської МАН. Вони вручили дипломи управління освіти учням-переможцям Всеукраїнських олімпіад і конкурсів та подяки педагогам, які їх підготували. Присутні сказали теплі слова привітання на адресу всіх учасників навчально-виховного процесу й побажали так тримати і в наступному році. А Зінаїда Іванівна відмітила кожного вчителя школи й успіхи, яких вони досягли в минулому році та побажала: "Учитись важко, Але не мусиш зупинятись ти. Як учням віддаси усе найкраще, То й сам досягнеш висоти".
Добре вчитесь – це означає багато читати й знати, не боятися складних завдань, думати, міркувати. Бо ми твердо переконані, що школа – це праця, школа – це знання, школа – це перемоги. А ще школа – це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки – учні, які живляться мудрістю вчителів, а, виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави.
Переможцями олімпіад у 2017 році стали: Єрьоменко Анастасія (8-А кл) з української мови та літератури – ІІ м., історії – ІІ м., англійської мови – ІІІ м., Бакаєва Катерина (8-Б кл) з біології – ІІ м., української мови та літератури – ІІІ м., історії – ІІІ м., Бандуріна Валентина (10 кл) з російської мови та літератури – І м., історії – ІІІ м., правознавства – ІІІ м., Глоба Софія (9 кл) з української мови – ІІІ м., історії – ІІІ м., правознавства – ІІІ м., Турчин Ростислав (7 кл) з фізики – І м., математики – ІІ м., Лисокінь Вікторія (9 кл) з української мови та літератури – ІІІ м., фізики – ІІІ м., Костюченко Михайло (9 кл) з фізики – ІІІ м., математики – ІІІ м., Цигипа Анна (10 кл) - з української мови та літератури – ІІІ м., історії – ІІІ м., Тимошенко Олег (10 кл) – з історії – ІІІ м., англійської мови – ІІІ м., Дубко Геннадій (10 кл) – з екології – І м., біології – ІІІ м., Ляшенко Тетяна (11 кл) - з української мови та літератури – ІІІ м., правонавства – ІІІ м., Петренко Анастасія (7 кл) - з хімії – ІІ м., Бойко Катерина (7 кл) - з хімії – ІІІ м., Самойлова Дарія (7 кл) - з української мови та літератури – І м., Сачко Аліна (7 кл) – з фізики – ІІ м., Рощіна Валентина (7 кл) - з фізики – ІІІ м., Коляда Руслан (8-Б клас) - з фізики – ІІІ м., Бурлик Ігор - (8-Б кл) – з інформаційних технологій – І м., Воронець Денис (8-А кл) – з інформаційних технологій – ІІІ м., Агеєнко Андрій (10 кл) – з технічної праці – ІІІ м., Лось Максим (8-А кл) – з інформаційних технологій – ІІІ м., Савченко Ростислав (8-А кл) – з історії – ІІІ м., Полевік Владислав (9 кл) – з біології – ІІІ м., Плоскоголовий Максим (9 кл) – з історії - ІІІ м., Княгницька Катерина (10 кл) - з української мови та літератури – ІІІ м., Самсонова Юлія (10 кл) - з біології – ІІІ м., Носенко Олександр (11 кл) – з екології – І м., Копиця Артур (11 кл) - з біології – ІІ м., Ляшенко Олександр (11 кл) – з історії – ІІІ м., Плющик Аліна (11 кл) - з інформаційних технологій – ІІІ м.
 Переможці Міжнародних мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка і конкурсу з української мови імені Петра Яцика: Княгницька Катерина (10 кл) - ІІ м. в конкурсі ім.П.Яцика і ІІ м. в конкурсі ім. Т.Шевченка, Кравець Сергій (3 кл) переможець міського етапу конкурсу ім.П.Яцика і учасник обласного етапу, Єрьоменко Анастасія (8-А кл) - ІІІ м. в конкурсі ім. П.Яцика.
 Переможці міського етапу захисту науково-дослідницьких робіт МАН: Савченко Ростислав (8-А кл) – І м. з прикладної математики, Бандуріна Валентина (10 кл) - І м. із зарубіжної літератури, Дубко Геннадій (10 кл) - І м. з екології, Носенко Олександр (11 кл) – І м. з екології.
 Переможцям усім у навчанні найщиріші побажання:
 Розвивайтеся, дерзайте, геніями виростайте.
 Будьте першими в науці і високими душею.
 Хай талант ваш розквітає під щасливою зорею!

 Ми пишаємося своїми талановитими учнями й бажаємо їм нових знань, нових відкриттів і нових перемог у новому році! 
           Наталія Вікторівна Лакоза, заступник директора з навчально-виховної роботи школи №8

Співець землі донецької

Під такою назвою 15 березня в нашій школі відбувся  конкурс читців поезії Володимира Миколайовича Сосюри, присвячений 120-річчю від дня народження митця. У заході взяли участь учні 5-10 класів. У залі аншлаг! Діти декламували напам’ять кращі вірші поета. Усі присутні відчули і подих зими у віршах «Зима» та «Сніжинки», і свіжість весни в поезіях «Люблю весну», і різнобарв’я осені у віршах «Бабине літо», «Осінь», і красу української ночі в поезії «Зорі», «Люблю України коханої небо», що виразно й емоційно прочитали учні 5-6-х класів (Тимошенко Марія, Куліш Марія, Кондрашова Альона, Кагальняк Анна, Шупик Аліна, Шендрик Дарія, Костюченко Дар’я). Твори шкільної програми «Любіть України», «Так ніхто не кохав», «Весняний сад, квітки барвисті…» у виконанні Брильової Вікторії, Савченка Ростислава, Дубка Геннадія, Редько Катерини (учнів 8,10 класів) не залишили байдужими присутніх, які бурхливими оплесками вітали учасників дійства.
А переможцями конкурсу стали Торська Єлизавета (8-А кл.) – І м., Єрьоменко Анастасія (8-А кл.) і Пекліч Павло (9 кл.) – ІІ м., Петренко Анастасія (7 кл.), Бакаєва Катерина (8-Б кл.), Лось Максим (8-А кл.) – ІІІ м.
Переможці конкурсу були нагороджені грамотами, а учасники - подяками. Ведучі заходу Цигипа Анна і Плоскоголовий Максим підготували для глядачів літературну вікторину «Відомий і невідомий Володимир Сосюра», за яку найбільш активні й уважні слухачі отримали солодкі призи. 

Ми вітаємо учнів з перемогою та участю в конкурсі, бажаємо й надалі вдосконалювати свою майстерність у декламуванні віршів!   

Наталія Лакоза, учитель української мови та літератури

Немає коментарів:

Дописати коментар